Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański – wielbiciel własnej rodziny, miłośnik kuchni, pasjonat podróży i zwolennik sportu oraz zdrowego trybu życia.

Swoje motto życiowe „Róbmy swoje” bardzo intensywnie wyznaje od wielu lat. Jest właścicielem i szefem kuchni sieci restauracji Posmakuj WARSZAWA i Posmakuj KROSNO. Aktywnie działa także jako współwłaściciel firmy Wytwórnia Smaku. Paweł Dobrzański gdy nie gotuje, spędza czas z rodziną, biega ultramaratony, podróżuje i smakuje kuchnie znanych chefów. Na co dzień poszukuje kulinarnych nowinek czytając publikacje branżowe i oglądając kulinarne kanały.

SPOTKANIE ZE SMAKIEM

Przyprawy zachwycające głębią aromatów, świeże pachnące zioła i najlepsze składniki to przepis na dania, które podbiją wszystkie zmysły… Dla Pascala Brodnickiego i Pawła Dobrzańskiego, którzy staną w kuchni do koleżeńskiej walki na smaki, wszystko to jest codziennością. „Spotkanie ze smakiem” jest programem kulinarnym, w którym kucharze zaprezentują kuchnię pełną intensywnych aromatów i niespodziewanych połączeń. Bohaterem każdego odcinka będzie inna przyprawa, zioło lub dodatek, który zdefiniuje smak powstającej potrawy. W tej kuchni kucharze zaskoczą zarówno siebie, jak i widzów. „Spotkanie ze smakiem” to program, z którego kulinarne inspiracje można czerpać garściami.

W programie „Spotkanie ze smakiem” Pascal i Paweł przygotują 26 potraw. Wśród nich znajdą się zarówno szybkie i proste dania na codzienny obiad, jak i wyrafinowane, powalające smakiem potrawy, które zaskoczą niejednego smakosza. Poza przepisami, garścią wiedzy i porad kulinarnych, program „Spotkanie ze smakiem” obfituje w dobry humor, słowne potyczki między Pascalem i Pawłem oraz dobrą porcję sarkazmu.