Kontakt Kontakt

Kontakt

Przyprawy i zioła to nasza pasja, którą chętnie dzielimy się z innymi. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące gotowania lub naszych produktów.

Masz pytanie dotyczące treści zamieszczonych na naszej stronie lub szukasz więcej informacj na temat naszych produktów?

Odpowiedzi na pytania szukaj w sekcji Często zadawane pytania (FAQ).

Jeżeli nie znalazłeś tego, czego szukasz, napisz do nas, używając formularza umieszczonego poniżej.

Adres

McCormick Polska S.A.
Stefanowo, ul. Malinowa 18/20
05-552 Wólka Kosowska

tel.: (022) 717 19 00
fax: (022) 717 19 03

Serwis Konsumenta: serwis-konsumenta@kamis.pl
Dział McCormick Polska Gastronomia: gastronomia@kamis.pl
Dział Personalny: kariera@pl.mccormick.com
Dział Exportu: export@pl.mccormick.com

 

Kontakt

Informacje podane przez Ciebie w poniższym formularzu zostaną wykorzystane jedynie do tego, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Dane osobowe podane w związku z takim zapytaniem nie są traktowane przez polskie prawo jako poufne.

Kod partii to 8 lub 7 cyfr z myślnikiem rozpoczynający się od litery „L”, np.: L980027-56 lub L933445-3. Kod można znaleźć pod datą przydatności do spożycia.

Pola oznaczone gwiazdką (*) należy wypełnić obowiązkowo

Odpowiedzi na często zadawane pytania (FAQ)

Produkty firmy McCormick Polska S.A. są dostępne w większości supermarketów i sklepów detalicznych. Możesz również zapytać o wybrane produkty poprzez formularz kontaktowy.

Nasze przepisy znajdziesz na stronie internetowej w zakładce „Przepisy”. Poza naszymi inspiracjami możesz również skorzystać ze sprawdzonych przepisów przesłanych przez Użytkowników zarejestrowanych w Klubie Kamis. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć szukane przepisy i inspiracje i dodać je do swojej zakładki w Klubie Kamis. Gorąco zachęcamy również do dodawania przepisów oraz porad kulinarnych.

Wszystkie przepisy Kamis na pyszne potratwy są teraz dostępne na naszej stronie internetowej. Wystarczy kliknąć stronę "Przepisy" i za pomocą narzędzia do wyszukiwania odnaleźć dany przepis. Nasza strona umożliwia także przesłanie przepisu do znajomego lub pobranie go i zapisanie. Można także zarejestrować się w Klubie Kamis, aby dodawać ulubione przepisy do własnej zakładki. Dzięki temu masz je zawsze pod ręką.

Od czasu do czasu wycofujemy wybrane produkty ze sprzedaży. Jest to zwykle konsekwencją spadku sprzedaży lub braku zainteresowania naszych klientów tym produktem.

Zioła i przyprawy Kamis nie zawierają glutenu lub substancji wypełniających, np. mąki. Są w naszej ofercie produkty, które zawierają gluten, na przykład panierki, dlatego na terenie naszego zakładu produkcyjnego gluten jest obecny. Dlatego zanieczyszczenie innych produktów glutenem jest możliwe, lecz mało prawdopodobne. Zgodnie z przepisami wszystkie produkty spożywcze muszą obecnie posiadać pełną listę składników, na której musi być wyraźnie napisane, czy zboża zawierające gluten zostały dodane do produktu. Jeśli więc produkt zawiera zboża z glutenem, zostanie to napisane na etykiecie.

Mieszanki przyprawowe, zioła oraz przyprawy Kamis nie zawierają glutaminianu sodu. Jeśli jednak substancja ta byłaby obecna w produkcie, informacja ta byłaby wyraźnie napisana na etykiecie każdego opakowania.

Informacje na ten temat znajdują się na liście składników.

Cynamon i kasja to wewnętrzna kora tropikalnych zimozielonych drzew, która od wieków jest wykorzystywana jako przyprawa. Cynamon (Cinnamomum zeylanicum) jest często określany jako cynamon cejloński, ponieważ drzewa, z którego jest uzyskiwany występują na Sri Lance (wcześniej Cejlon). Jest on jaśniejszy i ma delikatniejszy smak niż kasja, która jest ciemniejsza, słodsza oraz ma bardziej intensywny smak. Istnieje wiele różnych odmian kasji, a najpopularniejsze z nich to: - Cinnamomum burmannii, często określany jako cynamon Korintji, który jest uprawiany w Indonezji - Cinnamomum cassia, często określana jako kasja chińska, która jest uprawiana w Chinach - Cinnamomum loureirii, często określany jako cynamon sajgoński, który jest uprawiany w Sajgonie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie produktu "Cynamon" lub pobrać w formie pliku PDF z tej strony. Nasza mapa świata zawiera także informacje na temat innych ziół i przypraw oraz miejsca ich uprawy.

Firma McCormick Polska S.A. nie prowadzi obecnie sprzedaży wysyłkowej.

Firma McCormick Polska S.A. bardzo dokładnie analizuje prośby o wsparcie charytatywne. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli rozważyć daną prośbę. Staramy się wspierać akcje charytatywne, lecz otrzymujemy dużo próśb i nie jesteśmy w stanie spełnić każdej z nich.