Kontakt

Przyprawy i zioła to nasza pasja, którą chętnie dzielimy się z innymi. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące gotowania lub naszych produktów.

Masz pytanie dotyczące treści zamieszczonych na naszej stronie lub szukasz więcej informacj na temat naszych produktów?

Odpowiedzi na pytania szukaj w sekcji Często zadawane pytania (FAQ).

Jeżeli nie znalazłeś tego, czego szukasz, napisz do nas, używając formularza umieszczonego poniżej.

Adres

McCormick Polska S.A.
Stefanowo, ul. Malinowa 18/20
05-552 Wólka Kosowska

tel.: (022) 717 19 00
fax: (022) 717 19 03

Serwis Konsumenta: serwis-konsumenta@kamis.pl
Dział McCormick Polska Gastronomia: gastronomia@kamis.pl
Dział Exportu: export@pl.mccormick.com

 

 

Kontakt

Informacje podane przez Ciebie w poniższym formularzu zostaną wykorzystane jedynie do tego, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Dane osobowe podane w związku z takim zapytaniem nie są traktowane przez polskie prawo jako poufne.

Kod partii to 8 lub 7 cyfr z myślnikiem rozpoczynający się od litery „L”, np.: L980027-56 lub L933445-3. Kod można znaleźć pod datą przydatności do spożycia.

Pola oznaczone gwiazdką (*) należy wypełnić obowiązkowo

 • GDZIE MOGĘ KUPIĆ WASZE PRODUKTY?
  Produkty firmy McCormick Polska S.A. są dostępne w większości supermarketów i sklepów detalicznych. Możesz również zapytać o wybrane produkty poprzez formularz kontaktowy.
 • CZY MACIE KSIĄŻKI KUCHARSKIE?
  Nasze przepisy znajdziesz na stronie internetowej w zakładce „Przepisy”. Poza naszymi inspiracjami możesz również skorzystać ze sprawdzonych przepisów przesłanych przez Użytkowników zarejestrowanych w Klubie Kamis. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć szukane przepisy i inspiracje i dodać je do swojej zakładki w Klubie Kamis. Gorąco zachęcamy również do dodawania przepisów oraz porad kulinarnych.
 • CZY MOŻECIE PRZESŁAĆ MI PRZEPISY?
  Wszystkie przepisy Kamis na pyszne potratwy są teraz dostępne na naszej stronie internetowej. Wystarczy kliknąć stronę "Przepisy" i za pomocą narzędzia do wyszukiwania odnaleźć dany przepis. Nasza strona umożliwia także przesłanie przepisu do znajomego lub pobranie go i zapisanie. Można także zarejestrować się w Klubie Kamis, aby dodawać ulubione przepisy do własnej zakładki. Dzięki temu masz je zawsze pod ręką.
 • DLACZEGO WYCOFALIŚCIE ZE SPRZEDAŻY MÓJ ULUBIONY PRODUKT?
  Od czasu do czasu wycofujemy wybrane produkty ze sprzedaży. Jest to zwykle konsekwencją spadku sprzedaży lub braku zainteresowania naszych klientów tym produktem.
 • CZY WASZE PRODUKTY ZAWIERAJĄ GLUTEN?
  Zioła i przyprawy Kamis nie zawierają glutenu lub substancji wypełniających, np. mąki. Są w naszej ofercie produkty, które zawierają gluten, na przykład panierki, dlatego na terenie naszego zakładu produkcyjnego gluten jest obecny. Dlatego zanieczyszczenie innych produktów glutenem jest możliwe, lecz mało prawdopodobne. Zgodnie z przepisami wszystkie produkty spożywcze muszą obecnie posiadać pełną listę składników, na której musi być wyraźnie napisane, czy zboża zawierające gluten zostały dodane do produktu. Jeśli więc produkt zawiera zboża z glutenem, zostanie to napisane na etykiecie.
 • CZY WASZE PRODUKTY ZAWIERAJĄ GLUTAMINIAN SODU (MSG)?
  Mieszanki przyprawowe, zioła oraz przyprawy Kamis nie zawierają glutaminianu sodu. Jeśli jednak substancja ta byłaby obecna w produkcie, informacja ta byłaby wyraźnie napisana na etykiecie każdego opakowania.
 • CZY WASZE PRODUKTY ZAWIERAJĄ ORZECHY?
  Informacje na ten temat znajdują się na liście składników.
 • SKĄD POCHODZI CYNAMON?
  Cynamon i kasja to wewnętrzna kora tropikalnych zimozielonych drzew, która od wieków jest wykorzystywana jako przyprawa. Cynamon (Cinnamomum zeylanicum) jest często określany jako cynamon cejloński, ponieważ drzewa, z którego jest uzyskiwany występują na Sri Lance (wcześniej Cejlon). Jest on jaśniejszy i ma delikatniejszy smak niż kasja, która jest ciemniejsza, słodsza oraz ma bardziej intensywny smak. Istnieje wiele różnych odmian kasji, a najpopularniejsze z nich to: - Cinnamomum burmannii, często określany jako cynamon Korintji, który jest uprawiany w Indonezji - Cinnamomum cassia, często określana jako kasja chińska, która jest uprawiana w Chinach - Cinnamomum loureirii, często określany jako cynamon sajgoński, który jest uprawiany w Sajgonie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie produktu "Cynamon" lub pobrać w formie pliku PDF z tej strony. Nasza mapa świata zawiera także informacje na temat innych ziół i przypraw oraz miejsca ich uprawy.
 • CZY PROWADZICIE SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ?
  Firma McCormick Polska S.A. nie prowadzi obecnie sprzedaży wysyłkowej.
 • CZY FIRMA MCCORMICK S.A. PRZEKAZUJE PIENIĄDZE NA CELE CHARYTATYWNE?
  Firma McCormick Polska S.A. bardzo dokładnie analizuje prośby o wsparcie charytatywne. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli rozważyć daną prośbę. Staramy się wspierać akcje charytatywne, lecz otrzymujemy dużo próśb i nie jesteśmy w stanie spełnić każdej z nich.