LEPSZE PIECZENIE ZACZYNA SIĘ TUTAJ

Nasze wysokiej jakości, naturalne i czyste składniki wypełniają każde ciasto, ciastko, chleb czy placek pysznym smakiem i kuszącym aromatem. Piekąc ciasto z KAMIS, możesz dzielić się radością przyrządzania domowych deserów z najbliższymi, dając im to, co najlepsze.

WIELKANOC PEŁNA SŁODYCZY

Pobierz specjalnie przygotowane przepisy na wypieki.

Dobrze się znamy,

ale czy znasz również naszą słodszą odsłonę? Odwiedź nasz kanał na YouTube i zobacz nas z nieco innej, choć tak samo aromatycznej strony.

banner1

Piecz z przyjemnością!

Nasze niezawodne produkty do wypieków sprawią, że pieczenie stanie się lepsze i bardziej intuicyjne. Przyrządzenie pysznych placków z owocami, puszystych ciast i chrupiącego pieczywa to bułka z masłem, bo z naszymi produktami Twoje wypieki zawsze będą udane.

banner2

Ciągle inspirujemy przepisami,

Bo wiemy, że z KAMIS wypieki będą pyszne i udane. Sprawdź nasze pomysły pełne smaku na słodkości oraz na bardziej wytrawne propozycje.

banner3

Poznaj nową jakość wypieków

Wiemy, skąd pochodzą nasze składniki, i że są one najwyższej jakości. Dbamy o ich naturalność. Nasze krople ciemnej czekolady i krople mlecznej czekolady pochodzą z odpowiedzialnych upraw (więcej o odpowiedzialnie pozyskiwanym kakao dowiesz się tutaj), a w naszych posypkach do dekoracji nie znajdziesz sztucznych barwników ani oleju palmowego. Naturalne aromaty kawy, wanilii, migdałów i owoców zamknęliśmy w oryginalnych i nowoczesnych opakowaniach, by łatwość i przyjemność z ich używania była jeszcze większa.

banner4

Nowości palce lizać!

Wznieś swoje pieczenie na słodszy poziom z naszymi nowościami. Soda oczyszczona nada Twoim wypiekom lekkości i puszystości. Z mixem do śmietany przygotujesz swoją wymarzoną bitą śmietanę, a nasze krople czekoladowe i kawałki czekolady idealnie sprawdzą się w wypiekach i deserach.