Przepisy na dania z czterech stron świata

Posmakuj dań, dzięki którym już dziś przeniesiesz się do Włoch, Portugalii, Indonezji i Turcji.

Od lat uprawiamy... kulinarne podróże. Przemierzamy cały świat w poszukiwaniu miejsc, w których uprawia się zioła i przyprawy najwyższej jakości. Tam rośliny czują się doskonale – mają naturalne, najlepsze warunki do wzrostu, kwitnienia i owocowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasze zioła i przyprawy mają wyśmienity smak i aromat za każdym razem, gdy ich używasz.

Dokładnie tam pojadą zwycięzcy

Co miesiąc dwóch szczęśliwców wyjedzie na wyprawę, podczas której odkryją nie tylko piękno miejsc, do których wyruszą, ale także tradycje kulinarne, biorąc udział w warsztatach gotowania lokalnych przysmaków.   

 
Wygraj wycieczkę do Włoch w promocji Kamis

Włochy

Leć do Włoch i delektuj się najlepszymi na świecie makaronami z dodatkiem aromatycznych ziół. Skosztuj tradycyjnej pizzy w Neapolu, a na deser koniecznie odwiedź Sycylię, by spróbować najlepszego tiramisu lub panna cotty.

 

Portugalia

Odkryj smak Portugalii, która kusi bogactwem świeżych ryb i owoców morza. Przy lampce najlepszych win, porto lub madery podziwiaj niesamowite piękno każdego z regionów. Koniecznie spróbuj popularnych babeczek z budyniem i cynamonem!

Wygraj wycieczkę do Indonezji w promocji Kamis
 
Wygraj wycieczkę do Indonezji w promocji Kamis

Turcja

Ruszaj do Turcji na spotkanie z różnorodnością smaków i aromatów. Będziesz mieć wreszcie okazję, by spróbować prawdziwy kebab. Przekonasz się też, jak wspaniale może smakować najpopularniejsze tureckie warzywo – bakłażan, przyrządzany na setki sposobów! W tureckim słońcu nie zapomnij o słodkiej baklawie!

 

Indonezja

Poznaj Indonezję i jej kuchnię z charakterem! Tu zaskoczy cię aromat zupy soto oraz pikantny sos sambal. Pokochasz ryż podawany w wielu ciekawych wersjach! Spodziewaj się, że będzie to wyprawa, która przyprawi Cię o rumieńce!

Wygraj wycieczkę do Indonezji w promocji Kamis