W misce wymieszaj mąkę, mąkę kukurydzianą i sól. Stopniowo dolewaj wodę, ciągle ubijając aż do osiągnięcia gładkiej konsystencji.
Na koniec, ciągle mieszając, wlej olej i ubijaj trzepaczką do połączenia się składników (ciasto powinno być rzadkie).
Mięso z kurczaka natrzyj przyprawą do gyrosa, odstaw na 20 min.
Na mocno rozgrzanej patelni obsmaż mięso z kurczaka na brązowy kolor. Zdejmij z palnika. Na patelnie wlej wymieszany z ketchupem miód i ocet. Gotuj na wolnym ogniu kilka minut, doprawiając pieprzem ognistym i solą.
Kiedy sos lekko zgęstnieje dodaj pokrojonego w kostkę kurczaka i gotuj razem ok.5 min.
Na dużą patelnię (28-30 cm) wlej ¼ ciasta naleśnikowego, rozprowadź równomiernie, smaż 2-3 min, następnie na naleśnika wlej 1 roztrzepane jajko, smaż kolejne 1-2 min, przewróć na druga stronę i smaż 2-3 min aż naleśnik będzie rumiany. Powtórz kolejno z każdym naleśnikiem.
Każdego naleśnika od strony bez jajka posmaruj sosem barbecue, rozłóż ¼ nadzienia z kurczaka oraz ¼ surówki colesław, złóż lub zwiń, podawaj bezpośrednio po przyrządzeniu.