CIĄGŁA POGOŃ ZA SMAKIEM

DOŁĄCZ DO NAS!

Polujemy na smaki, które obecnie przeżywają szczyt popularności. Odkryj najnowsze składniki, style i wrażenia, a także zmień wyobrażenie o ulubionych tradycyjnych daniach. Zapraszamy. Dołącz do naszej przygody.

Z SOSEM I PRZYPRAWAMI

Zaufaj nam. Zechcesz dodać te unikalne mieszanki przypraw i sosy do prawie każdej potrawy. Dzięki ich bogatej konsystencji i odważnym smakom ułatwiają one poznanie egzotycznego smaku bez konieczności zagłębiania się w kuchnię z całego świata.

Dowiedz się więcej o tym smaku

ŚWIEŻOŚĆ. ENERGIA. NAWODNIENIE.

Zimno to najgorętszy trend. Temperatury wciąż rosną. Obecnie mamy coraz cieplejszą pogodę.  Szukając odprężenia od słońca i rozgrzewających przypraw, rozglądamy się za nowymi orzeźwiającymi sposobami nawodnienia organizmu. Nie ma znaczenia, czy są schłodzone, czy mrożone — zapotrzebowanie na chłodzące przysmaki o wyszukanych smakach wciąż rośnie.

Dowiedz się więcej o tym smaku

ŻYCIODAJNE ZIARNA

Mała paczuszka. Mnóstwo dobra! Takie właśnie są ziarna — chrupiące, cytrusowe, orzechowe, maślane i pikantne. Słuchasz? Możemy bez końca łupać je, rumienić, prażyć, posypywać nimi potrawy i oczywiście jeść. Tylko spróbuj nas powstrzymać. No dobrze, lepiej nie, ponieważ cały świat powinien dowiedzieć się, jakie są wspaniałe.

Dowiedz się więcej o tym smaku

MEKSYKAŃSKA KUCHNIA WEGAŃSKA

Uwielbiamy kuchnię meksykańską. To jedna z najpiękniejszych, najbardziej świeżych i aromatycznych kuchni na całym świecie... i jedna z najszybciej rozwijających się. Ponadto znacznie częściej sięgamy po posiłki bezmięsne, mając na względzie środowisko i nasz własny dobrostan. Weganizm po meksykańsku! Dwa potężne style kulinarne w końcu stały się jednym.

Dowiedz się więcej o tym smaku