ŚWIEŻOŚĆ. ENERGIA. NAWODNIENIE.

Pożegnaj gorąc dzięki lodowym koktajlom z dodatkiemą alkoholu lub bez.

Poznaj nowe, kremowe kreacje inspirowane tropikami gdzie ludzie wiedzą, jak sobie radzić z upałem. Nawadniaj się i odżywiaj wodą , sokami z kruszonym lodem i lodowymi deserami ze świeżych owoców i warzyw z dodatkiem przypraw i ziół.

LEKKIE KOKTAJLE NIE Z TEJ ZIEMI

Postaw na maksymalne orzeźwienie i rozkoszuj się napojami z lodem w każdym możliwym smaku, z odrobiną alkoholu lub bez niego. Zdecydowane, intensywne smaki syropów ze świeżych owoców, w połączeniu z przyprawami gwarantują, że wraz z topieniem się lodu smak nie ulegnie rozwodnieniu. Pij, delektuj się i tak na okrągło!

ODŻYWCZE SMAKOŁYKI

Pozwól sobie na słodkie i wyraziste napoje gazowane, soki z kruszonym lodem i musy podkreślające smak warzyw dzięki akcentom mięty, koperku, imbiru, cynamonu, czarnych jagód i ananasa. Poczujesz orzeźwienie, przypływ energii i sił, które przygotują cię na to, co przynoszą upalne dni.

KREMOWA OCHŁODA

Czas na koktajle mleczne. Poznaj napój maślankowy masala chaas, mrożone ciasto o smaku kaffiru oraz mango lassi z kremem kokosowym. Napoje te, przygotowywane na bazie produktów mlecznych i roślinnych, oferują niebiański smak i bajeczne wprost orzeźwienie.