French’s

Ameryka nigdy nie była tak blisko! Odkryj zaskakująco prosty sposób, aby Twoje codzienne potrawy stały się bardziej amerykańskie! Poznaj kultową musztardę French’s i nasze mieszanki przypraw do frytek i ziemniaków inspirowanych różnymi zakątkami USA.

NASZA HISTORIA

FRANCUSKA-NAZWA-SMAK-Z-USA

Francuska nazwa. Smak z USA.

Ameryka - dom wolności i smaku. Nie potrzebujesz wykwintnej książki kucharskiej, wystarczą tylko kubki smakowe. Użyj French’s, aby każde danie nabrało niepowtarzalnego charakteru. Być może nazwa zasugerowała Ci wycieczkę do Francji, ale z French’s zabierzemy Cię w kulinarną podróż do prawdziwego USA.

WSPANIAY-SMAK-OD-PONAD-STU-LAT

Wspaniały smak od ponad 100 lat

Nic nie buduje więzi rodzinnych i przyjaźni tak jak wspólne posiłki. 
Musztarda French's zadebiutowała jako dodatek do hot doga w 1904 roku, gdzie George i Francis French, synowie R.T. French, wprowadzili ją podczas Wystawy Światowej. Od razu zdobyła uznanie wśród publiczności, to była miłość od pierwszego kęsa!

Z tak długą historią smaku i innowacji, French’s również dzisiaj łączy nas wszystkich.

OD-ZIARNA-DO-SMAKU

Od ziarna do smaku

Abyś mógł cieszyć się najlepszym smakiem musztardy używamy wyłącznie najlepszych ziaren gorczycy klasy #1. Pozyskiwane są bezpośrednio od sprawdzonych i zaufanych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że ściśle przestrzegają określonych zasad i spełniają warunki, które zapewniają najwyższą jakość. Bo jakość to jest to, co wyróżnia musztardę French’s.

AMERYKANSKI-SMAK-NA-POLSKIM-STOLE

Amerykański smak na polskim stole

Od stadionów, przez codzienne posiłki, aż po świąteczny stół - marka French’s to amerykańska klasyka.

TRENDY-KULINARNE

Trendy kulinarne

Jeśli chodzi o odkrywanie najlepszego smaku, French's nie zwalnia tempa. Oprócz naszych kultowych pozycji,  wciąż kreujemy także nowe trendy! Wypróbuj klasyczną musztardę Classic Yellow French’s i niepowtarzalnych przypraw do frytek i ziemniaków Honey & Chipotle  oraz Smoky Southern, a nabierzesz ochoty na więcej!