Olga Kwiecińśka

Jest wiecznie zabieganą mamą dwóch synów i wielką fanką podróżowania i jedzenia.

Ma do kulinariów bardzo zmysłowe podejście. Wiecznie uśmiechnięta , ciekawa ludzi i świata, słynie z ogromnego poczucia humoru. Zapytana o to, czym jest dla niej jedzenie mówi:

"Nie jestem profesjonalną kucharką, ale po prostu kocham jeść i smakować, a gotowanie to fantastyczna zabawa i przygoda".

WYSMAKOWANI

Wysmakowani to wyjątkowy program kulinarny, w którym wszystko kręci się wokół smaków i aromatów. W każdym odcinku programu. króluje jeden smak. Widzowie dowiadują się, jaką ma historię, jak powstaje i co się za nim kryje, a następnie wspólnie z Prowadzącą program Olgą Kwiecińską i jej gośćmi, uczą się, jak ten smak wykorzystywać w kuchni, jakie składniki idą w parze z konkretnymi przyprawami i jak umiejętnie doprawiać danie.

W programie powstają zarówno potrawy tradycyjne, jak i egzotyczne, a o ich walorach decydują zawsze konkretne przyprawy. Czasem wybieramy się w sentymentalną podróż do tradycyjnych smaków dzieciństwa, a czasem przyprawy inspirują nas do tworzenia potraw nietypowych i zaskakujących. W naszej wysmakowanej kuchni liczy się prostota i głębokie przekonanie, że gotowanie to przygoda. Wysmakowani to program, który pokazuje, że jedzenie jest przede wszystkim przyjemnością dla zmysłów. Zapraszani do programu goście, gwiazdy, kucharze, blogerzy, podróżnicy i pasjonaci życia. Podczas gotowania opowiadają o swoich kulinarnych doświadczeniach, o smacznych skojarzeniach i przygodach.